معرفی نسخه های مختلف نرم افزار ادوبی دریم ویور

بررسی نرم افزار ادوبی دریم ویور - Adobe Dreamweaver

نرم افزار دریم ویور به طور اختصاصی برای ساخت وبسایت های اینترنتی طراح و توسعه داده شده است، می توان از طریق کد نویسی با این نرم افزار سایت هایی با امکانات و جلوه های بصری جذاب طراحی کرد.

از بارز ترین ویژگی های نرم افزار دریم ویور می توان به فضای کاربری آسان، تطابق با پلتفرم های مختلف وبسایت ساز و عملکرد روان در تبدیل کد نوشته شده به پروژه ی بصری اشاره کرد.

نسخه های مختلف از هر نرم افزار با توجه به ساختار خود از منابع مختلف از سیستم کامپیوتر و یا لپتاپ برای اجرا شدن استفاده می کنند، این نکته در رابطه با نرم افزار دریم ویور نیز وجود دارد به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی و ارائه شدن نسخه های جدیدتر از این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی، این نسخه های جدید نیاز به پردازنده قوی تر، ظرفیت حافظه رم بیشتر، فضای حافظه ذخیره سازی بیشتر و …  خواهند داشت.

سخت افزار مناسب برای نسخه 2022 نرم افزار ادوبی دریم ویور - Adobe Dreamweaver 2022

نسخه 2022 دریم ویور که نرم افزاری برای طراحی وبسایت های اینترنتی از روی کد نویسی است، با ویژگی های ارتقا یافته نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه شده است.

از نرم افزار ادوبی دریم ویور برای طراحی سایت در سطح حرفه ای و نیمه حرفه استفاده می شود، بیشترین استفاده از این نرم افزار برای ساخت سایت های پویا است، سایت های پویا که در آن ها کاربر می تواند با بخش هایی از سایت، ارتباطات عملی زیادی داشته باشد بر خلاف سایت های غیر پویا مانند سایت های خبری و ویدئویی به نسبت بسیار پیچیده تر هستند.

برای استفاده از نسخه 2022 نرم افزار دریم ویور بر روی سیستم های کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت نیاز به حداقل هایی سخت افزاری برای اجرای روان آن است، البته در سیستم های ضعیف تر هم می توان از این نسخه استفاده کرد اما احتمال هنگ گردن، کرش کردن سیستم و یا مشکل در استفاده از نرم افزار افزایش خواهد یافت.

سخت افزار مناسب برای استفاده از نرم افزار دریم ویور 2022
سخت افزار
حداقل سیستم مورد نیاز - 2022
سیستم عامل
ویندوز 10 / مک او اس Catalina - 10.15
پردازنده
اینتل Core 2 - ای ام دی Athlon
حافظه رم
2 گیگابایت
کارت گرافیک
بخش گرافیکی با پشتیبانی از Direct 3D DDI
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1280 در 1024 پیکسل
هارد دیسک
2 گیگابایت فضای HDD + فضای مورد نیاز برای نصب
سخت افزار
سیستم توصیه شده توسط کمپانی سازنده - 2022
سیستم عامل
ویندوز 11 / مک او اس Big Sur - 11
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 2 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
8 گیگابایت
کارت گرافیک
2 گیگابایت حافظه گرافیکی - پشتیبانی از DirectX 12
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1920 در 1080 پیکسل
هارد دیسک
8 گیگابایت فضای SSD + فضای مورد نیاز برای نصب