معرفی نسخه های مختلف نرم افزار ادوبی ایندیزاین

بررسی نرم افزار ادوبی ایندیزاین - Adobe InDesign

نرم افزار ایندیزاین برای کاربرد های متنوعی از صفحه آرایی در صنعت تا ساخت پروژه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان گفت این نرم افزار معروف ترین نرم افزار حال حاظر برای استفاده در زمینه هایی است که برای انها طراحی شده است.

عملکرد روان و فضای کاربری مدرن دو ویژگی بارز نرم افزار ادوبی ایندیزاین هستند که باعث سبقت آن از نرم افزار های شبیه به خود شده است.

نسخه های مختلف از هر نرم افزار با توجه به ساختار خود از منابع مختلف از سیستم کامپیوتر و یا لپتاپ برای اجرا شدن استفاده می کنند، این نکته در رابطه با نرم افزار ایندیزاین نیز وجود دارد به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی و ارائه شدن نسخه های جدیدتر از این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی، این نسخه های جدید نیاز به پردازنده قوی تر، ظرفیت حافظه رم بیشتر، فضای حافظه ذخیره سازی بیشتر و …  خواهند داشت.

سخت افزار مناسب برای نسخه 2022 نرم افزار ادوبی ایندیزاین - Adobe InDesign 2022

نسخه 2022 ایندیزاین که نرم افزاری برای طراحی پروژه های گرافیکی بر مبنای چاپ و تبلیغات است، با ویژگی های ارتقا یافته نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه شده است.

با توجه به ساختار و همخوانی این نرم افزار با سایر نرم افزار طراحی شده توسط کمپانی ادوبی، هماهنگی و ایجاد ارتباط بین این نرم افزار ها به راحتی امکان پذیر است که باعث سهولت در ایجاد و پیاده سازی پروژه های گرافیکی مختلف می شود.

برای استفاده از نسخه 2022 نرم افزار ایندیزاین بر روی سیستم های کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت نیاز به حداقل هایی سخت افزاری برای اجرای روان آن است، البته در سیستم های ضعیف تر هم می توان از این نسخه استفاده کرد اما احتمال هنگ گردن، کرش کردن سیستم و یا مشکل در استفاده از نرم افزار افزایش خواهد یافت.

سخت افزار مناسب برای استفاده از نرم افزار ایندیزاین 2022
سخت افزار
حداقل سیستم مورد نیاز - 2022
سیستم عامل
ویندوز 10 / مک او اس Catalina - 10.15
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
8 گیگابایت
کارت گرافیک
بخش گرافیکی غیر آنبرد
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1024 در 768 پیکسل
هارد دیسک
3.6 گیگابایت فضای HDD + فضای مورد نیاز برای نصب
سخت افزار
سیستم توصیه شده توسط کمپانی سازنده - 2022
سیستم عامل
ویندوز 11 / مک او اس Ventura - 13
پردازنده
اینتل چند هسته ای 64 بیت / ای ام دی M1 / Athlon 64
حافظه رم
16 گیگابایت
کارت گرافیک
2 گیگابایت حافظه گرافیکی
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1920 در 1080 پیکسل
هارد دیسک
16 گیگابایت فضای SSD + فضای مورد نیاز برای نصب