معرفی نسخه های مختلف نرم افزار ادوبی ایلوستریتور

بررسی نرم افزار ادوبی ایلوستریتور - Adobe Illustrator

نرم افزار ایلوستریتور (ایلستریتور)  یکی از معروف ترین نرم افزار های شرکت ادوبی در حوزه ی طراحی های گرافیکی است که باعث ایجاد طیف گسترده ای از وکتور ها، آیکون ها و تصاویر دو بعدی شده است.

از این نرم افزار در صنعت جلوه های بصری و تبلیغات و حتی انیمیشن سازی به طور گسترده ای استفاده می شود، همخوانی نرم افزار های ادوبی با یکدیگر این امکان را فراهم کرده است که بتوان یک پروژه را با کمک مجموعه ای از این نرم افزار ها انجام داد.

نسخه های مختلف از هر نرم افزار با توجه به ساختار خود از منابع مختلف از سیستم کامپیوتر و یا لپتاپ برای اجرا شدن استفاده می کنند، این نکته در ارتباط با نرم افزار ایلوستریتور نیز صادق است به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی و ارائه شدن نسخه های جدیدتر از این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی، این نسخه های جدید نیاز به پردازنده قوی تر، ظرفیت حافظه رم بیشتر، فضای حافظه ذخیره سازی بیشتر و …  خواهند داشت.

سخت افزار مناسب برای نسخه 2022 نرم افزار ادوبی ایلوستریتور - Adobe Illustrator 2022

نسخه 2022 ایلوستریتور با تغییراتی جدید و به روز شده نسبت به نسخه ی قبلی خود وارد بازار شده است، این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی طراحی، ساخته و عرضه شده است.

از مهمترین ویژگی های ارتقا یافته در این نسخه، می توان سرعت بالاتر در اجرای دستورات، انتقال راحت تر اطلاعات از نسخه های دیگر، استفاده ی سریعتر از افکت های مختلف، و اشتراک گذاری فرآیند های اجرا شده بر روی یک پروژه به طور همزمان بین چندین کاربر را ذکر نمود.

برای استفاده از نسخه 2022 نرم افزار ایلوستریتور بر روی سیستم های کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت نیاز به حداقل هایی سخت افزاری برای اجرای روان آن است، البته در سیستم های ضعیف تر هم می توان از این نسخه استفاده کرد اما احتمال هنگ گردن، کرش کردن سیستم و یا مشکل در استفاده از نرم افزار افزایش خواهد یافت.

سخت افزار مناسب برای استفاده از نرم افزار ایلوستریتور 2022
سخت افزار
حداقل سیستم مورد نیاز - 2022
سیستم عامل
ویندوز 10 / مک او اس Catalina - 10.15
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 2 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
8 گیگابایت
کارت گرافیک
کارت گرافیک با 1 گیگابایت حافظه VRAM
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1024 در 768 پیکسل
هارد دیسک
3 گیگابایت فضای HDD + فضای مورد نیاز برای نصب
سخت افزار
سیستم توصیه شده توسط کمپانی سازنده - 2022
سیستم عامل
ویندوز 11 / مک او اس Big Sur - 11
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 2 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
16 گیگابایت
کارت گرافیک
کارت گرافیک با 4 گیگابایت حافظه VRAM
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1920 در 1080 پیکسل
هارد دیسک
12 گیگابایت فضای SSD + فضای مورد نیاز برای نصب