معرفی نسخه های مختلف نرم افزار ادوبی دایمنشن

بررسی نرم افزار ادوبی دایمنشن - Adobe Dimension

نرم افزار فتوشاپ  معروف ترین نرم افزار طراحی دو بعدی، ویرایش تصاویر و ساخت پروژه های گرافیکی دو بعدی و گاهاً سه بعدی است، این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی ساخته شده و به صورت سالیانه نسخه های جدیدی از آن منتشر می شود، کاربرد های عمومی، حرفه ای و صنعتی این نرم افزار بی شمارند به طوری که باعث شده تا این نرم افزار مکمل بسیاری از فعالیت های گرافیکی در پروژه های مختلف در کنار نرم افزار های تخصصی تر برای ساخت آثاری بر مبنای جلوه های بصری باشد.

نسخه های مختلف از هر نرم افزار با توجه به ساختار خود از منابع مختلف از سیستم کامپیوتر و یا لپتاپ برای اجرا شدن استفاده می کنند، این نکته در رابطه با نرم افزار فتوشاپ نیز وجود دارد به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی و ارائه شدن نسخه های جدیدتر از این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی، این نسخه های جدید نیاز به پردازنده قوی تر، ظرفیت حافظه رم بیشتر، فضای حافظه ذخیره سازی بیشتر و …  خواهند داشت.

سخت افزار مناسب برای نسخه 2022 نرم افزار ادوبی دایمنشن - Adobe Dimension 2022

نسخه 2022 فتوشاپ با تغییراتی نچندان کلی اما بهبود یافته نسبت به نسخه ی قبلی خود وارد بازار شده است، این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی طراحی، ساخته و عرضه شده است.

یکی از مهمترین ویژگی های ارتقا یافته در این نسخه، استفاده ی دقیقتر و کامل تر از هوش مصتوعی است، علاوه بر این امکان، ابزار ها و ابزارک ها در نسخه ی 2022 بهبود یافته اند به طوری که دقت و جزئی شناسی در این ابزار ها پیشرفت کرده است.

برای استفاده از نسخه 2022 نرم افزار فتوشاپ بر روی سیستم های کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت نیاز به حداقل هایی سخت افزاری برای اجرای روان آن است، البته در سیستم های ضعیف تر هم می توان از این نسخه استفاده کرد اما احتمال هنگ گردن، کرش کردن سیستم و یا مشکل در استفاده از نرم افزار افزایش خواهد یافت.

سخت افزار
حداقل سیستم مورد نیاز - 2022
سیستم عامل
ویندوز 10 / مک او اس Big Sur - 11
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 2 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
8 گیگابایت
کارت گرافیک
1.5 گیگابایت حافظه گرافیکی - پشتیبانی از DirectX 12
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1280 در 800 پیکسل
هارد دیسک
4 گیگابایت فضای HDD + فضای مورد نیاز برای نصب
سخت افزار
سیستم توصیه شده توسط کمپانی سازنده - 2022
سیستم عامل
ویندوز 10 / مک او اس Big Sur - 11
پردازنده
پردازنده ای با سرعت 2 گیگاهرتز و بالاتر / 64 بیت
حافظه رم
16 گیگابایت
کارت گرافیک
4 گیگابایت حافظه گرافیکی - پشتیبانی از DirectX 12
وضوح مانیتور
صفحه نمایش 1920 در 1080 پیکسل
هارد دیسک
16 گیگابایت فضای SSD + فضای مورد نیاز برای نصب